Více informací

Ovládání vytápění, ventilace a klimatizace

Ovládání podlahového vytápění

Nejjednoduším a nejméně nákladným ovládáním podlahového vytápění je použití systému ON/OFF – vypínaní a zapínání topení manuálně pomocí mobilní aplikace nebo automaticky na základě týdenního plánovače (případně na základě předpovědi počasí).

Řešení pro běžný byt od 5205,-kč*

Ovládání podlahového vytápění pomocí termostatu

Další možností ovládání podlahového vytápění je použití spínacího termostatu, který dokáže topení ovládat jak ručně pomocí mobilní aplikace, tak na základě týdenního plánovače, ale hlavně dle nastavených a naměřených teplotních hodnot.

Řešení pro běžný byt od 5805,-kč*

Ovládání běžných radiatorů

Pokojové tělesa (radiátory) lze nejlépe ovládat pomocí termostatických hlavic, buď s možností nastavení teploty přímo na hlavici nebo bez této možnosti. V obou případech lze ovládat a nastavovat teplotu pomocí mobilního telefonu nebo počítače.

Řešení pro běžný byt od 6444,-kč*

Ovládání kotle

Pro ovládání kotle (plynového, elektického) náš systém využívá termostat skládající se ze dvou částí – pokojové části s displejem pro možnost nastavení, zobrazení teploty a režimu a centrálního ovladače umístěného v blízkosti kotle pro možnost zapnutí a vypnutí kotle.

Řešení pro běžný byt od 4793,-kč*

Ovládání klimatizace

Ovládání vnitřních jednotek klimatizace

Pro nastavení nebo automatickou regulaci chlazení se používá modul ovládání vnitřních jednotek. Jednoduše se namontuje v blízkosti vnitřní jednotky klimatizace (je možné jej napájet bateriemi AA i 230V) a pak lze chlazení ovládat mobilním telefonem nebo řídit provoz pomocí plánovače.

Řešení pro běžný byt se dvěmi vnitřními jednotkami od 4800,-kč*

Ovládání a automatizace provozu vnitřních jednotek

Kombinace ovládacích modulů vnitřních jednotek a termostatů (vnitřních nebo vnějších) umožňuje klimatizaci ovládat pomocí mobilní aplikace nebo počítače, tak stejně se dá automatizovat na základě naměřených údajů z termostatů (např. změna teploty v místnosti, velký rozdíl mezi vnitřní a vnější teplotou, atp.).

Řešení pro běžný byt se dvěmi vnitřními jednotkami od 8650,-kč*

Ovládání ve spojení s meteorologickou stanicí

Nejpohodlnější a nejefektivnější ovládání klimatizace ve spojení s meteorologickou stanicí, která se sestává z vnitřní a vnější jednotky. Meteorologická stanice měří a zobrazuje vnitřní a vnější teplotu, tlak, hluk, vlhkost a koncentraci CO2. Na základě naměřených hodnot lze automatizovat chod klimatizace, případně dalších prvků, které se starají o tepelný komfort.

Řešení pro běžný byt se dvěmi vnitřními jednotkami od 9900,-kč*

Ovládání osvětlení

Jednoduché ovládání světel

Systém ovládání světel umožňuje pomocí mobilní aplikace nebo počítače ovládat jednotlivá osvětlení nebo světelné okruhy způsobem zapnout/vypnout.

Řešení pro běžný byt od 5205,-kč*

Ovládání intenzity osvětlení

Jedná se o podobný způsob jako u jednoduchého ovládání, světla lze ale kromě zapnutí a vypnutí stmívat nebo řídit intenzitu svitu a to jak ručně pomocí mobilního telefonu, tak i na základě jiných událostí, např. na základě denní doby nebo dle pokynů jiných modulů v systému. Ovládat lze jak běžné žárovky, tak i nízkonapěťové nebo fluorescenční osvětlení.

Řešení pro běžný byt od 5505,-kč*

Ovládání lamp pomocí žárovkových objímek

Nejjednoduší forma montáže ovládání osvětlení. Ovládací žárovková objímka se jednoduše našroubuje do osvětlovacího zařízení (lampa, lustr) a žárovku do ni vloženou je možné ovládat pomocí mobilního zařízení nebo počítače.

Řešení pro běžný byt od 4470,-kč*

Ovládání barevného (RGB) osvětlení

Pomocí tohoto modulu lze ovládat barevné RGB osvětlení. Díky mobilní aplikaci můžete nastavit každou barvu zvlášť, nebo si vytvořit vlastní světelnou scénu namícháním barev dohromady. Jednotlivé barvy se také mohou rozsvěcet automaticky v kombinaci s dalšími moduly (například při poklesu teploty se rozsvítí modrá, při překročení bezpečné hladiny CO2 se rozsvítí červená, atd.)

Řešení pro běžný byt od 4792,-kč*

Ovládání zásuvek a zásuvkových okruhů

Přenosná spínaná zásuvka

Nejjednoduší způsob ovládání spotřebičů je pomocí spínané zásuvky. Ta po instalaci v hlavní jednotce funguje v jakékoliv zásuvce, ve které je zapojena, pokud má příjem signálu. Zásuvka zároveň měří spotřebu zařízení, které je do ní zapojeno.

Cena zásuvky od 1735,-kč*

Vestavěné ovládání zásuvek

Nejrozšířenější a nejefektivnější ovládání pomocí vestavěných modulů přímo do těla zásuvky. Není tak třeba měnit design, tvar ani barvu vašich stávajících zásuvek. Vestavěný modul rovněž měří spotřebu energie a služí jako zesilovač signálu pro další moduly. Lze ovládat každou zásuvku zvlášť.

Řešení pro běžný byt od 10410,-kč*

Vestavěné ovládání zásuvkových okruhů

Stejný princip jako u ovládání zásuvek, jen lze ovládat celý zásuvkový okruh najednou. Zpravidla bývá v místnostech část zásuvek neovladatelných (lednice, mrazák, apod.).

Řešení pro běžný byt od 5205,-kč*

Spotřeba energie

Měření spotřeby elektrické energie 1-fázové

Systémem NETIChome lze také měřit spotřebu elektrické energie. Po jednoduché montáži zařízení získáte okamžitý i dlouhodobý přehled o spotřebě na dané fázi. Při zadání ceny za 1kWh do řídící jednotky získáte potřebné informace o finančních nákladech.

Měření pro 1 fázi od 3223,-kč*

Měření spotřeby elektrické energie 3-fázové

Stejný princip jako u jednofázového měření, modul ovšem obsahuje měřící sondy pro 3 fáze.

Měření pro 3 fáze od 3471,-kč*

Měření spotřeby vody

Pomocí speciálních měřičů spotřeby vody lze monitorovat stav přímo v mobilní aplikaci nebo vašem počítači.

Měření spotřeby vody od 2650,-kč*

Ovládání hlavního uzávěru vody

Pomocí mobilní aplikace v kombinaci s elektromagnetickým uzávěrem vody lze ručně nebo automaticky otevírat a zavírat hlavní přívod vody do bytu nebo domu. V kombinaci s měřičem spotřeby lze vypínání automatizovat, příkladně pro případ havárie.

Ovládání uzávěru vody od 2750,-kč*

Zabezpečení

Detekce otevření dveří / oken

Díky bezdrátovému magnetickému modulu je systém schopen upozornit na otevření dveří nebo oken. Při detekci je možné zvolit scénář, který se má odehrát: upozornění zprávou na mobilní zařízení, spuštění poplachu, spuštění sirény, atp.

Řešení pro běžný byt od 7435,-kč*

Detekce úniku vody

NETIChome umožňuje detekovat únik vody díky speciálnímu modulu, který je opatřen třímetrových kabelem a je tak možné jeho čidlo spustit i pod úroveň podlahy nebo terénu. V kombinaci s ovládaným uzávěrem vody lze nastavit automatické vypnutí přívodu vody.

Řešení pro běžný byt od 3470,-kč*

Detekce kouře

Ochrana domu či bytu proti vzniku požáru. V případě detekce kouře lze vyvolat patřicnou akci, jako například odvětrávání, poplach, zprávu na mobilní zařízení, atp.

Řešení pro běžný byt od 3966,-kč*

Detekce pohybu

V prostorách vybavených multifunkčními bezpečnostními čidli je možné monitorovat pohyb, vlhkost, teplotu a světelnost. Na základě těchto údajů je pak možné provádět přednastavené akce nebo spustit poplach.

Řešení pro běžný byt od 7272,-kč*

Ovládání garážových vrat, bran, rolet, žaluzií, a další stínící techniky

Ovládání garážových vrat

Díky spínacímu modulu lze ovládat téměř jakýkoliv model garážových vrat nebo vjezdových bran pomocí mobilní aplikace nebo malému dálkovému ovladači, tzv. klíčence.

Ovládání garáže a brány od 3470,-kč*, s dálkovým ovladačem od 5205,-kč*

Ovládání rolet a žaluzií

Systémem NETIChome je možné žaluzie nebo rolety nejen zcela stáhnout nebo vytáhnout, ale také regulovat jejich částečné otevření dle vlastního požadavku, například při částečném stínění proti slunci. Regulace může probíhat automaticky na základě přednastaveného scénáře, nebo ručně pomocí mobilní aplikace.

Řešení pro běžný byt od 6940,-kč*

Ovládání elektrických přístřešků a markýz

Stejným způsobem jako rolety nebo žaluzie je možné ovládat motorem poháněné stínící prvky, jako například výsuvné přístřešky nebo markýzy, včetně částečného stínění a to dálkovým ovladačem, počítačem nebo mobilním zařízením.

Ovládání stínění od 1735,-kč*

Automatické ovládání stínící techniky

Všechny prvky stínění lze ovládat také automaticky, na základě údajů z příslušných senzorů nebo údajů z domácí meteorologické stanice.

Cena automatického ovládání od 1983,-kč*

Kamerové systémy

Dohledová vnitřní IP kamera

Jednoduchá kamera pro přímý náhled do prostor, do kterých je nainstalována. Ke kameře je možné se připojit pomocí mobilní aplikace pro okamžitý náhled nebo z počítače pro náhled a ovládání (pohyb nahoru, dolů, doleva, doprava, zoom, atd.). Kamery jsou v několika barevných provedeních.

Cena dohledové kamery od 1887,-kč**

Dohledová venkovní IP kamera

Tato kamera je statická, ale odolná proti povětrnostním vlivům. Mimo nočního přísvitu je také možné ji připojit přes WiFi síť, a není tak nutné pro provoz kromě napájení řešit jinou kabeláž.

Cena venkovní kamery od 2047,-kč**

Profesionální IP kamery

Kamery s pokročilími vlastnostmi, které mimo nočního přísvitu a vyššího rozlišení obrazu dokáží detekovat pohyb nebo narušení monitorovaného prostoru, útok na sebe sama a informovat příslušnou osobu zprávou na mobilní telefon. Záznam z kamer je samozřejmě možné ukládat na datové úložiště.

Cena profesionálních kamer od 4979,-kč**

Záznamové zařízení pro kamery – datový server

Jedná se o výkonný server, který vyniká velmi malými rozměry a je tak možné jej umístit témeř kamkoliv. Je univerzální, takže v kombinaci s dalšími zařízeními našeho systému může fungovat jako databáze domácí videotéky nebo hudby a v neposlední řadě může sloužit k zálohování domácích počítačů.

Cena datového serveru od 6895,-kč**

Bezdrátové sítě WiFi

Domací WiFi síť

Pro zvýšení komfortu při ovládání domácnosti je třeba pokrýt prostor kvalitním a stabilním WiFi signálem. V případě domácnosti je třeba vzít ohled nejen na design, ale také počet pater, místností a samotnou dispozici domu nebo bytu.

Řešení pro běžný byt od 1560,-kč**

Profesionální WiFi síť

Pro náročné zákazníky nebo pro zákazníky s větším počtem uživatelů máme připraveno i řešení na profesionální úrovni s pokročilími funkcemi.

Řešení pro běžný byt od 7990,-kč**

Kombinací jednotlivých ovládacích a bezpečnostních prvků můžete snížit náklady na kompletní systém. Pro více informací nás kontaktujte na info@adaugeo.cz

* cena je bez DPH a řídící jednotky. Další možnosti ovládání dle individuálních požadavků.
** cena je bez DPH a závisí na úrovni a výbavě zařízení